יריעות ביטומניות מחיר

היריעות הביטומניות הן שיטת האיטום הטובה ביותר שיכולה להיות ויש לכך סיבה אחת עיקרית: העמידות. כל אחד רוצה לדעת שאם הוא משקיע בקבלן איטום מנוסה ובשיטת האיטום הטובה ביותר, הוא רוצה לדעת שהוא מוגן למשך שנים רבות וזה בדיוק מה שהיריעות מצליחות לספק.

מהן יריעות ביטומניות?

יריעות ביטומניות הן יריעות שעשויות מביטומן, חומר איטום מוצלח מאוד ממשפחת החומרים הביטומניים שהם למעשה תוצר זיקור של הנפט. היריעות מגיעות ברוחב של מטר ונמשכות למשך גליל שלם שיכול להגיע לכמה עשרות מטרים, כאשר הצבע שלהן יכול להיות שחור או לבן. היריעות השחורות מתאימות להתקנה מתחת לריצוף כאשר השמש לא תגיע אליהן בעוד היריעות הלבנות אמורות יכולות גם להישאר חשופות וכך הן מוגנות מפני קרינת השמש באופן מספק.

יריעות ביטומניות


מה המחיר להתקנת יריעות ביטומניות?

  • ליריעות ביטומניות מחיר שבן בין 70 ועד 90 שקלים למטר רבוע אחד כאשר יש מחירים גבוהים יותר ונמוכים יותר בהתאם למספר פרמטרים. ראשית, הפרמטר אולי החשוב מכול הוא בחירת החברה. יש חברות שיציעו לכם מחירים יותר נמוכים ויש חברות שיציעו לכם מחירים יותר גבוהים. איך תדעו מה עדיף ולמה בכלל יש פער במחיר? תתקשרו לברר מה רמת המקצועיות שלהם, כמה ניסיון יש להם וכולה.
  • חשוב לזכור שהמחיר לא אמור להשתנות באופן דרמטי ויש מחירים שאמורים להדליק אצלכם נורת אזהרה. אם אתם רוצים לחסוך בעלויות, קחו בחשבון שאם תצטרכו לאטום יותר שטח המחיר למטר יכול לרדת באופן משמעותי.

התשלום לפי היריעה וההתקנה

ליריעות ביטומניות מחיר שמשתנה מאוד גם לפי סוג היריעה ומהות עבודת האיטום. חשוב לזכור שיריעות ביטומניות טובות גם לאיטום גגות רעפים ומאגרי מים ושם המחיר יהיה שונה כי לא רק היריעה היא זו שמשחקת תפקיד אלא גם ההתקנה עצמה. כמו כן, יש יריעות בעובי של 4 מילימטר ויש יריעות בעובי של 5 מילימטר וגם 8 מילימטר וכן הלאה. ככל שהיריעה עבה יותר היא טובה יותר ויקרה יותר כך שחשוב לקבל הצעת מחיר מלאה רק אחרי שכל הפרטים האלו ברורים לחלוטין.

תגובות

רשומות פופולריות